AB “Capital vertinimas” teikia profesionalias, aukščiausios kokybės turto ir verslo vertinimo paslaugas. Per pastaruosius 5-erius darbo metus esame sukaupę didžiulę patirtį atliekant nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimus, konsultuojant klientus dėl įvairaus turto, įmonių akcijų ar prekinių ženklų vertės. 

UAB ”Capital vertinimas”  įrašytas į Išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą (pažymėjimo Nr. 000157) . Turto ir verslo vertinimo verslas yra draustas civilinės atsakomybės draudimu.

 Šiandien įmonėje dirba 9 licencijuoti nepriklausomi turto  vertintojai, kurie atlieka kilnojamojo, nekilnojamojo turto vertinimus, verslo ir įmonių akcijų vertinimus. Vertinimai atliekami vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisiniais aktais ir pripažintais tarptautiniais standartais (IVS/EVS).

Garantuojame verslo informacijos konfidencialumą ir vertinimų nešališkumą.

 Turto ir verslo  vertinimo paslaugas atliekame visoje Lietuvoje, o pagrindinius mūsų filialus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

 Mūsų vertinimo ataskaitas pripažįsta šalies bankai, visos kredito unijos ir kitos finansinės institucijos:

Luminor Bank AB; SEB bankas AB; Citadele bankas, AB; Šiaulių bankas, AB; BIGBANK A/S filialas; UniCredit Leasing; Swedbank, AB; Danske Bank A/S  filialas